Yaşam

Boğa burcunda Kanlı Ay Tutulması! Her şey netleşiyor, eteklerimizdeki taşlar düşüyor…

Herkese merhaba…

Ben Astrolog Filiz İnsel.

Boğa burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasının etkilerini sizler için yazdım.

Detaylar burada!

28 Ekim saat 23:24’te Boğa burcunun 5 derecesinde meydana gelecek ay tutulması, Kasım 2021’de başlayan olayların sonuna geldiğimizi ve bu tarihten itibaren başlayan olayların netleşeceğini gösteriyor.

Ay tutulmaları, ay düğümlerine yakın yerlerde meydana gelen dolunaylardır. Güneş, Dünya ile Ay arasına girerek Ay’ın ışığını tam olarak yansıtmasına engel olur. Bu ay tutulması Boğa burcunun ilk 5 derecesinde meydana geldiğinden hayvancılık ve tarımla ilgili bazı sorunları da beraberinde getirebilir.

Tutulma 4 saat sürecek

Tutulmanın yaklaşık 4 saat süreceği ve etkilerinin 4-5 yıl süreceği düşünülüyor. Boğa burcu finans, yatırım ve ekonomi ile ilişkilendirildiğinden bu dönemde piyasalarda olumlu ve olumsuz gelişmelerin yaşanabileceği söylenebilir.

Tutulma gerçekleşirken ufukta Aslan burcunun yükseliyor olması siyasi liderler arasındaki gerilimin artabileceğine işaret ediyor. Ülke olarak güvenlik ihtiyacının artabileceği, huzuru sağlamaya çalışırken beklenmedik olaylarla karşılaşabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu süreçte kalabalık ortamlarda bulunmaktan kaçınılması tavsiye edilir.

Türk Yüzyılına Özgü Değişiklikler

29 Ekim’de Türkiye’de 100. yılımızı kutlarken yeni bir yüzyıla gireceğiz ve bu yeni yüzyılda bazı değişiklikler bekleniyor. Yasama, yürütme ve parlamento gibi alanlarda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, siyasi gündem oldukça yoğun olabilir. Kişisel huzuru bulmaya çalışırken beklenmedik olaylarla karşılaşma ve konfor alanımızın dışına çıkma ihtimalimiz yüksektir.

Şimdi gelin burçlara özgü etkilere bakalım:

Koç ve Yükselen Koç: Maddi konular, faizler ve kayıplar gündeminizde olabilir. Harcamalarınızı abartmamaya dikkat etmeli ve gereksiz risk almaktan kaçınmalısınız.

Yükselen Boğa: İkili çıkarlar ve iştiraklerle ilgili krizler yaşanabilir. Fanatik davranışlardan ve abartılı tepkilerden kaçının.

İkizler Yükselen ile İkizler: Mental olarak zorlu bir dönem olabilir. Kaygı, endişe ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Yükselen Yengeç: Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve bağlantılarınızla ilgili krizler yaşanabilir. Yaygara ve tartışmalardan uzak durmaya ve anlayışlı olmaya çalışın.

Aslan Yükselen: Kariyer hayatınız etkilenebilir. Konut ve iş arasında istikrarın sağlanması zor olabilir. Mesleğinizde bazı krizler yaşanabilir.

Yükselen Başak: Yurtdışında eğitim, seyahatler, hukuki konular ve sınavlar gündeminizde olabilir. Seyahat ederken dikkatli olun ve kendinizi zihinsel yorgunluğa karşı koruyun.

Terazi Yükselen Terazi: Maddi konularda dikkatli olmanız gerekebilir. Gereksiz borçlardan kaçının ve faydalarınızı dengeleyin.

Yükselen Akrep: İkili bağlantılarda krizler yaşanabilir. Spor yaparken öfkenizi kontrol etmeye çalışın ve kazalara karşı dikkatli olun.

Yay Yükselen Burcu: Ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat edin. Kaygı ve sıkıntılarla baş edebilirsiniz. Fikir çatışmalarına karşı dikkatli olun.

Oğlak Yükselen: Özel hayatınızda krizlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda ve özel hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. Sabır testini geçebilirsiniz.

Kova Yükselen: Aile içinde ciddi krizler yaşayabilirsiniz. Bina içi kazalara karşı dikkatli olun. Profesyonel bahislerde sabırlı olun.

Yükselen Balık Burcu: Yakın çevre, komşular ve akrabalarla ilgili krizler yaşanabilir. Elektronik cihazlarla ilgili sorunlara dikkat edin ve iletişimde keskin dilli olmamaya çalışın.

habermustafakemalpasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu