Oyunlar

Zirve şaşırtmadı! En popüler oyunlar açıklandı

Steam hakkında paylaştığı verilerle adından söz ettiren SteamDB, haftanın en çok satanlar listesini güncelledi. En çok indirilen oyunlar burada listeleniyor!

Bir oyunun oyuncu kitlesi, oyunun başarısının bir göstergesidir. Kasım ayı itibarıyla Türkiye’yi MENA bölgesi olarak görmeye başlayan ve artık Türk Lirası yerine dolar kurunu kullanmaya başlayan Steam’de en çok oynanan oyunlar hangileri? Steam’de en çok oynanan oyunlar burada listeleniyor!

Palworld zirvede kaldı – Steam En popüler oyunlar

Popüler bilgi paylaşım platformu SteamDB, Steam için haftalık çok satanlar listesini yeniledi. Geçtiğimiz haftanın öne çıkan maçlarına baktığımızda zirvede bir değişiklik olmadığını görüyoruz.

Zirve şaşırtmadı! En popüler oyunlar açıklandı
  1. palworld
  2. örtülü
  3. Tekken 8
  4. CS2
  5. buhar güvertesi
  6. Ejderha Gibi: Sonsuz Zenginlik
  7. EA SPORTS FC 24
  8. PUBG: SAVAŞ ALANLARI
  9. Apex Efsaneleri
  10. Görev çağrısı

Burada geçen haftanın lideri Palworld’ün bir kez daha zirvede olduğunu görüyoruz. Ancak 24 Ocak’ta çıkış yapan Wrapped ikinci sırada yer alıyor. Listenin üçüncü sırasında Tekken 8 yer aldı. Popüler savaş oyununun hemen ardından CS2 geliyor. Beşinci sırada Steam Deck var. Ancak markanın konsolunun neden listede oyunlarla birlikte yer aldığına dair bir bilgi bulunmuyor.

SteamDB’nin başka bir raporuna göre Palworld, geçen hafta Steam’de 2 milyon eş zamanlı oyuncu sayısını aşarak Steam tarihinde en çok oynanan onuncu oyun oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu