Haber

AK Parti’nin ‘Röportaj’ Sözüne İmamoğlu’ndan Yanıt: ’21 Yıl Sonra Aklınıza Geldi mi?’

Giresun’da konuşan Ekrem İmamoğlu, AK Parti’nin mülakatın kaldırılmasını seçim vaadi olarak sunmasına tepki gösterdi. İmamoğlu, ‘Acaba 21 yılda kaç milyon insan hakkını aldı? Senin için yeni mi?” dedi.

Millet İttifakı Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Giresun’da seçmenlere seslendi.

AK Parti’nin seçim vaatleri arasında yer alan “Mülakatı kaldıracağız” ifadesine vurgu yapan İmamoğlu, “Acaba 21 yılda kaç milyon kişi hukuksuzluk yaptınız, adalet yerini buldu mu? artık mülakat yok demek geliyor aklınıza.”

Gençleri oy kullanmaya davet eden İmamoğlu, “Gençlerimizin sesinin gür çıktığı bir Türkiye inşa edeceğiz. Gençlere sesleniyorum, mutlaka oy kullanın.”

İmamoğlu’nun açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

‘Bak bu kardeşin 4 yıldır İstanbul’da çalışıyor. Allah şahittir ki biz Allah’ın kulunu diğerinden ayırmadık. Hizmetimizi eşit hale getirdik. Ekonomimizin zor zamanlarında kadınlarımıza ve çocuklarımıza sahip çıktık. Ne dediler? Geldiklerinde yardımı keseceklerini söylediler. İki katına çıkardık.

Gençlerimizin sesinin kısıldığı bir Türkiye değil, gençlerimizin sesinin gür çıktığı bir Türkiye inşa edeceğiz. Biz insanımızı yoksulluğa mahkûm etmeye değil, zengin etmeye geldik.

Devlet başkanının çocukları, gençleri, yetişkinleri, hanımefendileri ve beyefendileri fırçaladığı bir dönem geliyor, Atatürk’ün onun gözlerinin içine bakıp dinlediği bir dönem geliyor.

Bu toprakların her karışı bu ülkenin güzel evlatlarının malıdır. Bu yüzden bizimle görüşemeyen insanlar partizanlığını dibine kadar yaşayan insanlardır. Ülkenin bir partisi mi?

seninle konuşuyoruz Kurumsal ayrışmayı ve partizanlığı ortadan kaldıracağız. Çok çalışacağız, adil olacağız.’

saphanehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu